Emit 50 - Music Emotion

FWD w Holandii wystawiło Emit 50 na próbę, a ich recenzent, Max Delissen, wcale się nie rozczarował.Możesz przeczytać całą jego recenzję (w języku niderlandzkim), klikając przycisk Źródło poniżej.

"Reprodukcja dźwięku w modelach Emit 50 okazała się cudownie hojna. Na wszystkich poziomach. Było dużo (i głębokich) niskich tonów, ładna kolorowa średnica, która sprawiała, że ​​głosy brzmiały pięknie po ludzku, i dużo przejrzystości".

"Dynaudio produkuje głośniki, które łatwo odłączają się od procesu odtwarzania, nie przeszkadzają w odtwarzaniu muzyki i zachęcają do długotrwałego słuchania. Emit 50 właśnie to osiągnął".

"Emit 50 oferuje mnóstwo głośników za te pieniądze (...) to prawie niewiarygodne, co można dostać za około 2000 euro za parę pod względem pięknego designu i reprodukcji dźwięku".

1200x628px_FB-Post_DynaudioEmit50_12

 

FIND A DEALER