Core 7 - AudioTechnology

AudioTechnology twierdzi, że "obrazowanie punktowe"

Firma AudioTechnology przeprowadziła kompleksowy test Core 7 w studiu i stwierdziła, że ​​świetnie się ich słucha i miksuje.

"Pasmo przenoszenia Core 7 waha się od 45 Hz do 27 kHz (± 3 dB). Dla tych, którzy zastanawiają się, jak niski jest to poziom muzyczny, korzystając z syntezatora pomocniczego, odkryłem, że ton zaczyna spadać przy G, dwie oktawy poniżej środkowego C. F # jest nadal stosunkowo wyraźny i stopniowo zanika, aż nie będzie słychać niskiego tonu w C (trzy oktawy w dół). Wiele mniejszych głośników może osiągnąć podobną niską częstotliwość, ale może brzmieć sztucznie wspierany przez

Kopułkowy głośnik wysokotonowy to imponująca bestia, oferująca dużą dokładność i naturalny dźwięk bez wysiłku.

WNIOSEK
Core 7 świetnie się słucha i miksuje.

W tym przedziale cenowym panuje niewielka konkurencja, ale bądźcie pewni, że w tej chwili nie da się uzyskać takiego poziomu jakości dźwięku bez wskoczenia na ten obszar cenowy.

Pełną recenzję przeczytasz tutaj...

FIND A DEALER